نام کامل:شرکت ژن‌ورز قهرمان آریا,نام مستعار:شرکت ژن ورزقهرمان آریا.آدرس سایت:www.www.genevarz.com.همکاران:soomar63.com
ورود

آزمایش ژنتیک ورزشی ژن‌ورز
طراحی سایت
استعدادیابی ژنتیکی ورزش


.دانش سرچشمه قدرت است. تست ژنتیکی ورزشی ژن ­ورز به والدین و مربیان کمک می کند تا استعدادهای نهفته فرزندان و شاگردانشان را که احتمالا در سنین کودکی و نوجوانی مشهود نیست کشف کنند.

طبق مطالعات انجام شده در زمینه علوم ورزشی، سهم ژنتیک در ورزش بین 20 تا 80 درصد در فاکتورهای مختلف ورزشی برآورد شده است و این باعث می شود تا افراد در رشته های ورزشی مختلف عملکرد متفاوتی داشته باشند.

از این رو شناسایی زود هنگام استعدادهای ژنتیکی فرزندان می­ تواند به کنترل و پرورش بهینه استعداد آنها کمک کند و با برنامه ریزی آگاهانه از سنین کودکی و نوجوانی شانس موفقیت آنها را در زندگی چندین برابر افزایش دهید. این تست ژنتیکی کمک می­ کند تا شما استعداد فرزند یا شاگردتان را در رشته های ورزشی مختلف و یا رشته مورد علاقه آنها شناسایی کنید.

ثبت سفارش ................................................ فایل نمونهطراحی سایت
فردی سازی تمرینات ورزشی به هدف تناسب اندام و آمادگی جسمانی


چیزی که برای یک فرد مناسب است لزوما مناسب همه افراد جامعه نیست و تمرینات ورزشی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. همه­ ما از لحاظ بدنی و ژنتیکی با هم متفاوت می ­باشیم و در نتیجه پاسخ بدن هر فرد به تمرینات ورزشی متفاوت می ­باشد. دلیل بروز این تفاوت ها ژنتیک و محیط است. پیشرفت های علمی اخیر نشان داده است که ژنتیک (وراثت) افراد نقش کلیدی در ایجاد این تفاوت ها ایفا می­ کند.

به همین منظور افرادی که تمرینات ورزشی را به هدف تناسب اندام و آمادگی جسمانی دنبال می کنند می توانند مناسب ترین برنامه تمرینی را جهت کسب نتیجه مطلوب بر مبنای پروفایل ژنتیکی خود انجام دهند. همچنین فردی سازی مداخلات ورزشی و فعالیت بدنی بر مبنای اطلاعات ژنتیکی افراد یک راهکار جدید برای پیشگیری از اختلالات مرتبط با سن و حرکت در دوره ­های میانسالی و بعد از آن می ­باشد..\. ثبت سفارش ................................................ فایل نمونهطراحی سایت
فردی سازی تمرینات ورزشی قهرمانان


در بازی های المپیک و مسابقات سطح جهانی بیشتر ورزشکاران نخبه یک هدف مشترک دارند و آن "تبدیل شدن به بهترین در رشته‌ی خود" می‌باشد. آگاهی ورزشکاران از پتانسیل‌های ذاتی (ژنتیکی) خود می تواند کمک بزرگی برای تبدیل شدن به بهترین‌ها باشد.

مدت هاست که تاثیر ژنتیک بر عملکرد ورزشی مشخص و سهم آن در فاکتورهای مختلف ورزشی حدود 66 درصد برآورد شده است. متغیرهای ژنتیکی بر فاکتورهای مختلفی از جمله حداکثر اکسیژن مصرفی، قدرت-سرعت و توان عضلانی، نوع تار عضلانی، انعطاف پذیری و زمان عکس العمل که مرتبط با عملکرد ورزشی هستند اثر دارد.

تفاوت های ژنتیکی افراد باعث پاسخ های متفاوت افراد به برنامه های تمرینی یکسان می شود. بنابراین اگر قهرمانی بخواهد بهترین عملکرد را در مسابقه داشته باشد، مناسب ترین برنامه تمرین برای ژنتیک خود را باید دنبال کند.

از این رو فردی سازی برنامه های تمرینی برای قهرمانان رشته های ورزشی مختلف جهت رسیدن به حداکثر عملکرد در زمان مورد نظر، تعیین نقاط قوت و ضعف، تعیین میزان زمان مورد نیاز برای ریکاروی بعد از هر جلسه تمرین و برآورد میزان ریسک احتمال آسیب های ورزشی یکی از اهداف آزمایش ژنتیکی ورزشی ژن ورز می باشد.


ثبت سفارش................................................فایل نمونهکاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن : 02188799674 و شماره همراه: 09120633077 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

ویژه ها

  • نظری ارسال نشده است

پسندها

  • نظری ارسال نشده است

همکاران ما

پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی

آزمایشگاه ژنتیک پزشکی تهران

موسسه دیاکو

تماس با ما

آدرس: تهران، اميرآباد شمالی، جنب مسجد امیر، پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس

كدپستی : 1411893171

شماره تلفن: 02188799674

همراه: 09120633077

تماس: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 17